Dlaczego wybrac Simple Law
Polski solicitor w Anglii

Polski adwokat/solicitor w Anglii/Jak można skorzystać z moich usług prawnych mieszkając poza Anglią lub poza Worcester?

Oprócz moich lokalnych klientów w okolicach Worcester, Redditch, Kidderminster, Evesham i Birmingham, mam bardzo wielu klientów, którzy mieszkają w Polsce i poza granicami Anglii, a także w Anglii, ale wciąż daleko od mojej kancelarii, np. w Londynie lub w Bournemouth. Niektórzy z nich spotkali się ze mną osobiście, specjalnie przyjeżdżając na pierwsze spotkanie, co oczywiście jest bardzo miłe.

Jednakże są też tacy klienci, z którymi mam przede wszystkim kontakt mailowy oraz telefoniczny i nie są to tylko klienci spoza Anglii. Również mam klientów w Anglii, którzy z uwagi na odległość między moją kancelarią a ich miejscem zamieszkania nie mogli spotkać się ze mną osobiście w dogodnym dla siebie terminie, ale zaufali mi i zlecili prowadzenie swoich spraw.

Jeśli zdecydujecie się oddać swoją sprawę w moje ręce, dam Wam znać jak będzie wyglądać postepowanie w Waszej sprawie, jakie będą koszty a także jakich dokumentów itd. będę od Was wymagać. Tu możesz dowiedzieć się więcej:  https://prawowanglii.org/polski-solicitor-w-anglii-dlaczego-warto-skontaktowac-sie-ze-mna-odnosnie-problemu-prawnego-w-anglii/

Poprowadzę Waszą sprawę tak profesjonalnie jakbyście spotykali się ze mną codziennie! Każdego klienta traktuje z taką samą troską i dostarczam jak najlepszej usługi działając w najlepszym interesie klienta.

Dlatego też, jeśli mieszkacie poza Worcester, czy to w Anglii czy w Polsce czy też w innym kraju w Europie lub poza nią, a potrzebujecie wykwalifikowanego prawnika angielskiego, aby pomógł Wam ze sprawa związaną z prawem angielskim, to dajcie mi znać! Odległość to nie problem.

Jeśli chcesz omówić z nami swoją sprawę, skontaktuj się z nami poprzez e-mail na [email protected] lub zadzwon na nr tel: 07872 323196.

Najlepszy sposób kontaktu to email [email protected], ponieważ często przebywam na rozprawach sadowych i nie zawsze mogę odbierać telefon.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *