Polski adwokat/solicitor w Anglii, czyli kontakt z Simple Law

Jako polski adwokat/solicitor od 2021 roku prowadzę kancelarię Simple Law, czyli polską kancelarię w Anglii.  Obsługujemy klientów z różnych części Anglii oraz świata. Jako doświadczona polska adwokat/solicitor w Anglii mówiąca po polsku i angielsku, mogę Cię reprezentować przed sądami angielskimi oraz przygotowywac pisma przedprocesowe oraz procesowe .

Od 2014 roku jestem solicitorem, czyli mam kwalifikacje adwokackie zdobyte w Anglii. Do tego posiadam ponad 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw w Anglii nabyte podczas pracy w wielu kancelariach angielskich.

W 2015 roku otrzymałam nagrodę dla najlepszego Młodego Prawnika Roku 2015 w hrabstwie Worcestershire w uznaniu za pracę na rzecz mniejszosci polskiej na obszarze Anglii i Walii. Przyczynił sie do tego moj blog https://prawowanglii.org i udzielana pomoc prawna w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego i  pracy. Również doceniono całokształt moich dotychczasowych osiągnięć zawodowych jako polski adwokat/solicitor w Anglii. Możesz o tym przeczytac na tej stronie https://prawowanglii.org/moje-osiagniecia/

Jako polski adwokat/solicitor pomogłam i pomagam wielu rodakom, Anglikom oraz osobom innych narodowości, które mają problemy prawne. Reprezentuję klientow na terenie calej Anglii oraz Walii.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, to zapraszam:

Beata Nowakowska-Mrozek

Solicitor

Simple Law Solicitors

Worcester

Tel no: 07872 323196

Email: [email protected]

Najlepszy sposób kontaktu to email [email protected], ponieważ często przebywam na rozprawach sadowych i nie zawsze mogę odbierać telefon.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *