Moje osiągnięcia

The Young Solicitor of the Year 2015 Award

Niektórzy z Was może już słyszeli, że pod koniec kwietnia tego roku zostałam nagrodzona przez The Worcestershire Law Society – Towarzystwo Prawnicze dla hrabstwa Worcestershire, w ktorym ma siedzibę moja kancelaria, tytułem najlepszego Młodego Prawnika Roku 2015 http://www.worcestershirelawsociety.com/awards.html.

Nagrodę tę dostałam m.in. za wieloletnią i efektywną działalność na rzecz społeczności polskiej w Anglii i Walii, wliczając w to moj blog i udzielaną pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, pracy oraz rodzinnego, a także za całokształt swoich dotychczasowych osiągnięć zawodowych jako solicitor. Muszę przyznać, że bardzo cieszę się z tej nagrody, szczególnie, że jestem pierwszym polskim prawnikiem w historii hrabstwa Worcestershire wyróżnionym w ten sposób! Wiem, że udało mi się w ten sposób zwrócic uwagę angielskich prawników na fakt, że społeczność polska w Wielkiej Brytanii nie jest tylko biernym uczestnikiem lokalnego życia społecznego, ale także umie dochodzić swoich praw.

Dziekuję Wam wszystkim, zarowno swoim czytelnikom jak i klientom, gdyż to Wasze zainteresowanie moją pracą przyczyniło się do zdobycia tej nagrody przeze mnie.

The Young Solicitor of the Year Award - Beata Nowakowska-Mrozek

The Young Solicitor of the Year Award – Beata Nowakowska-Mrozek

One response to “Moje osiągnięcia

  1. M.

    Brawo ! Wspanialy sukces :).
    Gratulacje 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s