Kontakt z Simple Law

.Jestem polskim solicitorem i od dwóch lat prowadzę kancelarię Simple Law, czyli polską kancelarię w Anglii obslugującą klientów z różnych części Anglii oraz świata. Jako doświadczony prawnik-solicitor w Anglii mówiący po polsku i angielsku, mogę Cię reprezentować przed sądami angielskimi.

Od ponad 8 lat jestem solicitorem, czyli mam kwalifikacje adwokackie zdobyte w Anglii i do tego posiadam ponad 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw w Anglii nabyte w kancelariach angielskich. Również w roku 2015 otrzymałam nagrodę dla najlepszego Młodego Prawnika Roku 2015 w hrabstwie Worcestershire. Jako polski solicitor pomogłam i pomagam wielu rodakom, Anglikom oraz osobom innych narodowości, które mają problemy prawne.

Z uwagi na moje poprzednie zatrudnienie w kancelarii Whatley Weston & Fox, wciąż znajdują się na ich stronie informacje o moim zatrudnieniu, które nie są aktualne.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, to zapraszam:

Beata Nowakowska-Mrozek

Solicitor

Simple Law Solicitors

Worcester

Tel no: 07377077073

Email: [email protected]

Najlepszy sposób kontaktu to email [email protected], ponieważ często przebywam na rozprawach sadowych i nie zawsze mogę odbierać telefon.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *