Polski solicitor w Anglii

Polski Solicitor w Anglii/Dlaczego warto skontaktować się ze mną odnośnie problemu prawnego w Anglii?

Kancelarii, które zatrudniają polskich prawników wykwalifikowanych zarówno w Polsce oraz w Anglii, jest jak na lekarstwo.

Jedną z niewielu jest moja kancelaria Whatley Weston & Fox w Worcester. Jak pisałam w poprzednim artykule: Polski solicitor w Anglii/Jak można skorzystać z moich usług prawnych mieszkając poza Anglią? lub nawet poza Worcester, odległość to nie problem!

Jeśli skontaktujesz się z nami w następujących sprawach:

– rodzinnych (rozwód, opieka nad dziećmi, podział majątku),

-cywilnych (np. gdy masz problemy z najemcą lub sam jesteś najemcą i masz problemy z landlordem, potrzebujesz sprawdzenia lub sporządzenia umowy cywilnoprawnej, masz problem z nieuczciwym dłużnikiem lub sam chcesz ogłosić bankructwo)

– prawa pracy, czyli odnośnie problemow z pracodawca, złożeniem skargi w pracy, kontaktem z ACAS, a także wniesieniem sprawy do Sądu pracy,

to wtedy ja będę zajmować się Twoją sprawą osobiście, i jeśli Ci to pomoże, moja porada a także nasze rozmowy dot. Twojej sprawy oraz wymiana korespondencji między nami będą odbywać się w języku polskim. Jeśli chcesz poczytać o mnie, to zerknij tutaj: O mnie. 

Nie będziesz dodatkowo płacić za tłumaczenie swoich maili na język polski, nie będzie między nami tłumacza i na każdym etapie Twojej sprawy będziesz wiedzieć co się z nią dzieje.

Również pomagamy Polakom przy kupnie lub sprzedaży domu. Jeśli się do nas zgłosisz w tej sprawie i następnie będziesz mieć problem ze zrozumieniem lub wypełnieniem dokumentów otrzymanych od naszej kancelarii, to mogę Ci w tym pomóc!

Napisz do mnie na: [email protected] lub zadzwon na 01905 731731.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *