Polski solicitor w Anglii

Polski Adwokat/Solicitor w Anglii – Dlaczego warto skontaktować się ze mną odnośnie problemu prawnego w Anglii?

Kancelarii, które zatrudniają polskich adwokatów/solicitorów wykwalifikowanych zarówno w Polsce oraz w Anglii, wciąż jest jak na lekarstwo.

Jedną z niewielu jest moja kancelaria Simple Law w Worcester. Jestem polskim adwokatem/solicitorem wykwalifikowanym w Anglii z wyksztalceniem prawniczym zdobytym także w Polsce.  Jak pisałam w poprzednim artykule: Polski solicitor w Anglii/Jak można skorzystać z moich usług prawnych mieszkając poza Anglią? lub nawet poza Worcester, odległość to nie problem! Pomagamy klientom z terenu całej Anglii i Walii oraz z Polski. Dzięki znajomości prawa angielskiego oraz mentalności i specyfiki polskich klientów, osiągamy bardzo dużą skuteczność w sprawach, którymi się zajmujemy.

Jeśli skontaktujesz się z nami w następujących sprawach:

– rodzinnych (rozwód, opieka nad dziećmi, podział majątku, także gdy majątek jest w Anglii i w Polsce),

-cywilnych (np. gdy jako landlord masz problemy z najemcą lub sam jesteś najemcą i masz problemy z landlordem, potrzebujesz sprawdzenia lub sporządzenia umowy cywilnoprawnej, masz problem z nieuczciwym dłużnikiem lub sam chcesz ogłosić bankructwo)

– prawa pracy, czyli odnośnie problemow z pracodawcą, złożeniem skargi w pracy, kontaktem z ACAS, a także wniesieniem sprawy do Sądu pracy,

to wtedy ja będę zajmować się Twoją sprawą osobiście. Jeśli Ci to pomoże, moja porada a także nasze rozmowy dot. Twojej sprawy oraz wymiana korespondencji między nami będą odbywać się w języku polskim. Jeśli chcesz poczytać o mnie, to zerknij tutaj: https://prawowanglii.org/o-mnie-polski-solicitor-w-anglii/

Nie będziesz dodatkowo płacić za tłumaczenie swoich maili na język polski, nie będzie między nami tłumacza i na każdym etapie Twojej sprawy będziesz wiedzieć co się z nią dzieje. Także mogę Cię reprezentować w sądzie na rozprawach, jeśli zajdzie taka potrzeba. 

Jeśli chcesz omówić z nami swoją sprawę, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: na [email protected] lub zadzwon na nr tel: 07872 323196.

Najlepszy sposób kontaktu to email [email protected], ponieważ często przebywam na rozprawach sadowych i nie zawsze mogę odbierać telefon.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *